Events Calendar

  • Monday 18 March 2019 11:00am - 02:00pm
    DIES: Taart eten in het hok by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Emile activiteit
  • Tuesday 19 March 2019 06:30pm
    DIES: eten bij Holle Bolle Gijs by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Emile activiteit
  • Wednesday 20 March 2019 01:20pm
    DIES: Bodyworlds by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Emile activiteit
  • Thursday 21 March 2019 11:45am - 03:00pm
    DIES: Excursie Brijder by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Emile activiteit
  • Thursday 21 March 2019 - Friday 22 March 2019 10:00pm - 04:00am
    DIES: Feest: Show your inside, show your alter ego by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Emile activiteit
  • Tuesday 26 March 2019 01:00pm - 03:00pm
    Excursie Horizon by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Emile activiteit
  • Wednesday 27 March 2019 08:00pm
    Pubquiz by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Emile activiteit
  • Monday 01 April 2019 07:00pm - 09:00pm
    Workshop Visio by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Emile activiteit
  • Friday 24 May 2019 - Sunday 26 May 2019
    Allejaarsweekend by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Emile activiteit